Winline System PVC 20mm Light تيب رمادي EX-PVC20G
Price:
AD-Link Network UTP Cable Double Jacket Cat6 0.58mm CCA Outdoor Roll 305M
One Way Switch 16A 250V
One Way Switch 16A 250V
https://www.danoun-tech.com/web/image/product.template/2977/image_1920?unique=b04ad44
Not Available For Sale
  • Brand
This combination does not exist.
Brand: Winline
Categories :
Tubes
The Winline PVC 20 is a high-quality PVC material measuring 1.8mm in thickness. It is designed to provide excellent performance and durability for various applications.
Specification:
- Material: PVC
- Thickness: 1.8mm